Monki komt naar Nederland
|
Monki business Zo gezegd staat Monki nu op het punt om Europa te veroveren. Na heel veel winkels in Zweden, twee locaties in Kopenhagen en één in Duitsland is nu Nederland aan de beurt. In augustus van dit jaar zal op de Kalverstraat in Amsterdam het nieuwe filiaal geopend worden. Naar het schijnt is de oude winkel van Bendorff de nieuwe plek voor Monki geworden. Waarom we erheen moeten? Iedereen die wel eens in Scandinavië geshopt heeft weet het: Zweden, Denen en Noren hebben stijl en een heel goede smaak. Niet voor niks ook dat H&M zo'n fijne winkel is. Monki past goed in dit rijtje, maar is daarnaast veel gedurfder. Het gaat hier om anders zijn.
De 40 internationale Monki-winkels hebben elk een ander thema. De eerste Nederlandse winkel staat in het teken van 'The City of Oil and Steel': een mysterieus postapocalyptisch geheel. Neonkleuren, skyscrapers en vervreemde plantvormen worden afgewisseld met asfalt, op machines geïnspireerde vormen en de herkenbare Monki graphics. Monki-style Kijk voor meer beeldmateriaal en heel veel mooie kleding op de website van Monki. Ik kan niet wachten, jullie ook niet? |
Benieuwd wat de sterren vandaag voor jou in petto hebben? ✨ Van liefde tot werk: jouw sterrenbeeld verklapt meer dan je denkt. Ontdek wat jouw dag, week of maand gaat brengen en laat je inspireren door de kosmos. 👉 https://www.ze.nl/horoscoop
-eigenaar van deze onderneming. Behalve net zo hebberig makend houden de gelijkenissen verder op, want Monki is super vernieuwend en erg onconventioneel en alles waar we in Nederland op zitten te wachten.
Monki World