Britney Spears bant alcohol op X Factor-set
Ook de hotels waar ze in slaapt moeten alle alcohol uit de minibar verwijderen. Dit meldt het Amerikaanse tijdschrift Us Weekly. De zangeres is jurylid in het zangprogramma en neemt haar baan zeer serieus.

Ook mogen er geen flessen wijn of andere alcoholische dranken aan haar cadeau gegeven worden. Volgens collega jurylid Simon Cowell is Britney doodsbang om weer een terugval te krijgen, zoals in 2007 gebeurde toen ze haar hoofd kaalschoor.
Met deze maatregel probeert de 30-jarige zangeres de verleiding zoveel mogelijk te weerstaan. ''Het is moeilijk om haar tevreden te stellen. Maar ze is een fascinerend persoon en ik mag haar inmiddels erg graag'', zei Cowell eerder over zijn collega.
Vind jij dat Britney hierin doorslaat of vind je het juist heel verstandig?
Benieuwd wat de sterren vandaag voor jou in petto hebben? ✨ Van liefde tot werk: jouw sterrenbeeld verklapt meer dan je denkt. Ontdek wat jouw dag, week of maand gaat brengen en laat je inspireren door de kosmos. 👉 https://www.ze.nl/horoscoop