Tim Hofman heeft nieuwe interviewserie 'BOOS Grote Gesprekken'

Media door Brit

De naam laat weinig aan de verbeelding over: in de nieuwe interviewserie van Tim Hofman, BOOS Grote Gesprekken, gaat Tim in gesprek met bekende en invloedrijke gasten over grote onderwerpen. Dit kan gaan over hun wereldbeeld, overtuigingen en maatschappelijke thema’s die nu veel in het nieuws zijn. Dit is alles wat we er tot nu toe over weten.

BOOS Grote Gesprekken

BOOS Grote Gesprekken is een nieuwe interviewserie van het team achter BOOS. Dit programma staat bekend om onderzoeksjournalistiek en het aanpakken van misstanden, maar nu gaat het even anders. Met dit nieuwe format draait het om uitgebreide gesprekken. Tim Hofman interviewt deze zomer een boel bekende gasten op een locatie die zij zelf hebben uitgekozen. Dat maakt het meteen een stuk persoonlijker. Dus niet in de studio, met camera’s in elke hoek en schijnwerpers op de interviewgast gericht.

Tijdens de gesprekken wil Tim niet alleen weten wat iemand doet, maar vooral hoe iemand denkt. Welke ideeën hebben de gasten over de wereld? Waar geloven ze in? En hoe zijn ze tot bepaalde overtuigingen gekomen?

Lees ook: Love is in the air! Mike Hansler heeft stiekem een héél grote stap gezet met Veerle

Arjen Lubach is Tim Hofmans eerste gast

Voor de eerste aflevering van BOOS Grote Gesprekken heeft Tim meteen een behoorlijk bekende naam weten te strikken: Arjen Lubach. De presentator en programmamaker staat natuurlijk bekend om zijn kijk op de actualiteit, politiek en maatschappij. Genoeg gesprekstof dus. Het gesprek met Lubach vindt plaats in Groningen, een stad die een belangrijke rol in zijn leven heeft gespeeld.

Ook Soundos El Ahmadi schuift aan bij BOOS Grote Gesprekken

Arjen Lubach is niet de enige bekende gast die deze zomer tegenover Tim zit. Ook comedian en actrice Soundos El Ahmadi gaat in gesprek. En Soundos, als je haar een beetje kent, staat niet per se bekend om een gefilterde mening. Juist wel om haar uitgesproken persoonlijkheid en openheid over onderwerpen als discriminatie, kansenongelijkheid en de entertainmentwereld.

Daarnaast is ook Bob Scholte van Left Laser aangekondigd als gast. Dus niet alleen BN'ers komen aan het woord, maar ook mensen die via nieuwe media een grote groep bereiken.

Een andere kant van BOOS

BOOS begon ooit als een programma waarin Tim jongeren hielp die ergens… boos over waren. Daarna groeide het uit tot een groot journalistiek platform dat grote onderzoeken publiceert en maatschappelijke onderwerpen bespreekbaar maakt. Met BOOS Grote Gesprekken komt daar nu een nieuw onderdeel bij. De persoon tegenover Tim staat dit keer centraal. Het idee blijft om kritisch te zijn en door te vragen. Alleen is er meer ruimte voor nuance en persoonlijke verhalen.