The word is out! Dit zijn de zes nieuwe boeren van Boer zoekt vrouw
Oké, dit is dus het moment waar veel fans van Boer zoekt vrouw ieder jaar weer op wachten. Het nieuwe seizoen komt eraan en dat betekent: nieuwe boeren, nieuwe liefdesverhalen en hopelijk weer een paar koppels waar je meteen voor gaat juichen vanaf de bank. Aanstaande zondag gaat het vijftiende seizoen van het programma van start bij KRO-NCRV. Tijdens Boer zoekt vrouw: de kick-off stelt Yvonne Jaspers de zes deelnemers voor die dit jaar hopen hun grote liefde te vinden. En ja, de groep is weer lekker divers: boeren die op zoek zijn naar een vrouw, een boer die droomt van een man en een boerin die hoopt dat haar ware ergens tussen de brieven zit. Tijd om ze even rustig aan je voor te stellen.
Anne (35) – melkveehouder uit Friesland
Anne is 35 jaar en werkt als melkveehouder in Friesland. Zijn dagen bestaan grotendeels uit werken op de boerderij, maar hij hoopt daar binnenkort iemand naast te hebben die het leven nét wat gezelliger maakt.
Wat hij zoekt? Een leuke, sociale vriendin die hem ook af en toe een beetje tegengas geeft. Geen stil type dus, maar iemand die gewoon eerlijk zegt wat ze denkt.
Anne staat naar eigen zeggen positief in het leven. Zijn motto: alles komt altijd goed. En eerlijk, dat klinkt precies als iemand die het avontuur van Boer zoekt vrouw wel aandurft.

Arianne (55) – fruitteler uit Zeeland
Arianne is 55 en werkt als fruitteler in Zeeland. En haar deelname heeft ze eigenlijk te danken aan haar dochters. Zij gaven hun moeder namelijk op voor het programma.
De dochters, 24 en 27 jaar, hopen dat er ergens een spontane, stoere man rondloopt die perfect bij hun moeder past.
Arianne zelf wordt omschreven als lief en geïnteresseerd, en ze kan ook nog eens goed koken. In haar vrije tijd is ze het liefst buiten te vinden. Of ze stapt het water op om te roeien. Klinkt eerlijk gezegd als iemand die niet snel stilzit.

Jan (33) – melkveehouder uit Brabant
Dan hebben we Jan, een 33-jarige melkveehouder uit Brabant. Familie speelt een grote rol in zijn leven en in de toekomst ziet hij zichzelf ook graag een gezin stichten.
Zijn ideale partner? Een leuke vrouw met wie hij kan lachen, maar die ook een luisterend oor biedt als dat nodig is.
En voor iedereen die twijfelt om te schrijven heeft hij een duidelijke boodschap: niet te lang nadenken, gewoon doen. Dat belooft dus weer stapels brieven.

Joey (31) – paardenhouder uit Friesland
Joey is 31 en woont in Friesland. Hij runt samen met zijn zus een grote paardenhouderij. Dieren spelen dus een enorme rol in zijn leven, want naast paarden lopen er ook honden en katten rond.
Joey hoopt via het programma een lieve, betrouwbare en stoere man te ontmoeten. Iemand bij wie hij helemaal zichzelf kan zijn.
Verder is hij een echte familieman. En na een lange dag heeft hij een duidelijke manier om te ontspannen: in de jacuzzi, met een glas witte wijn. Dat klinkt eerlijk gezegd als een prima afsluiting van de dag.

Maurice (47) – glastuinbouw in Limburg
Maurice is 47 en woont in Limburg, waar hij een glastuinbouwbedrijf heeft. Daarnaast is hij vader van drie kinderen van 10, 13 en 16 jaar.
Hij houdt van wielrennen en omschrijft zichzelf als een ‘sociaal menneke’. Met andere woorden: iemand die graag mensen om zich heen heeft.
Zijn ideale date? Samen aan tafel zitten, goede gesprekken voeren en hopen dat de vonk overslaat.

Perry (58) – tulpen- en aardappelboer uit Flevoland
Tot slot is er Perry, 58 jaar en tulpen- en aardappelboer in Flevoland. Hij heeft drie kinderen die inmiddels allemaal in de twintig zijn.
Perry zoekt een lieve, sociale vrouw met een beetje pit. Iemand die het leuk vindt om samen dingen te ondernemen.
In zijn vrije tijd is hij actief bij de lokale voetbalvereniging. En als hij een dag voor zichzelf heeft, gaat hij graag wandelen of een rondje mountainbiken.

Brieven schrijven kan weer
Wie na het zien van de boeren denkt: hier wil ik meer van weten, kan weer ouderwets een brief schrijven. Geïnteresseerde kijkers kunnen tot en met 15 maart reageren via de website van het programma.
Daarna begint het echte avontuur pas. In het najaar is op televisie te zien hoe het de zes boeren vergaat in hun zoektocht naar liefde.
Eén ding is zeker: het nieuwe seizoen gaat weer genoeg ongemakkelijke momenten, eerste dates en hopelijk vlinders opleveren.
Lees hier ook: Love is in the air! Deze boer uit Boer zoekt Vrouw is nu toch bezet
Wanneer is Boer zoekt vrouw te zien?
Boer zoekt vrouw: de kick-off is op zondag 1 maart om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1 en ook te streamen via NPO Start.