Nieuwe ronde, nieuwe liefde? B&B Vol Liefde-Peter duikt op in dit programma

Media door Janine

Zijn avontuur in B&B Vol Liefde liep dan misschien niet helemaal zoals hij had gehoopt (hallo awkward Griekenland-romance met Iris), maar Peter? Die is far from done met daten op tv. Sterker nog: binnenkort zien we hem alweer terug. En spoiler: deze keer pakt hij groots uit, met chocolade, streekproducten en zelfs... kleiduifschieten?

Een nieuwe kans

Peter mag dan zijn koffers hebben gepakt zonder de liefde, maar bij de pakken neerzitten? Ho maar. Binnenkort maakt hij zijn comeback op de buis in Lang Leve de Liefde. “Ik word over een maand verwacht in het huis. Dan ga ik weer een spannend avontuur tegemoet,” deelt hij aan RTL Boulevard. Oké captain, let's go again.

Lees hier ook: Peter deelt drama na deelname aan B&B Vol Liefde: 'Gedupeerd door het programma'

Cadeautjes, dansschoenen en… de bank

De romantiek vliegt er meteen vanaf als je hem hoort praten over zijn voorbereidingen. Geen ‘ik zie wel’, maar een hele tactiek tot in de puntjes uitgewerkt. En ja hoor:  hij neemt een mandje vol streekproducten mee van zijn B&B-boot in de Biesbosch.

“Daar kan ik een leuk pakketje van maken,” vertelt hij. En omdat het oog (en het hart) ook wat wil, zit er nog iets extra's bij: “Ik dans graag, dus ze krijgt van mij een chocolade dansschoen.” Smooth move, Peter.

Ook de date zelf wordt allesbehalve saai. “Ik zit niet graag stil, dus dat kan gaan van een potje voetballen of kleiduifschieten.” Subtiel is anders, maar hey, hij weet wel wat hij wil. En zelfs over de nachtelijke indeling is al nagedacht. “Een vrouw heeft meer privacy nodig, dus ik gun haar die privacy.” En dus? Peter zelf slaapt op de bank. Gentleman points unlocked.

B&B Vol Liefde-Peter

We leerden Peter kennen in B&B Vol Liefde, waar hij afreisde naar Griekenland om Iris voor zich te winnen. Maar voor de echte fans is hij al een bekend gezicht van Bed & Breakfast op NPO 1. Toen ontstond er wat verwarring: woonde hij daar nog samen met zijn ex?

Peter himself bracht wat duidelijkheid via Facebook: “Ik was hier samen met vriendin Gretha te zien.” Volgens hem een "zeer goede vriendin", die hij al kent sinds 2010. “Vanaf augustus 2023 woont ze niet meer op het schip, nu woont ze in Terneuzen.” Mystery solved.

De onverwachte kus

Na zijn tijd bij Iris bleef Peter trouwens the talk of the town, vooral door zijn opvallende klik met Malgosia, die we nog kennen van haar tijd bij Albert in Spanje. De twee namen een video op waarin ze elkaar een kus gaven. “Die kus had ik niet verwacht, dat was spontaan. Ik vond het leuk,” zei Malgosia aan LINDA.

Peter zelf zag het vooral als een grapje, maar Malgosia hintte toch op iets méér: “Het is nog geen liefde, dat is iets wat moet groeien. Maar we hebben wel leuk contact. Gisteren hebben we in zijn Jaguar rondgescheurd, met muziek van mijn dochter keihard op de boxen.” Die romance lijkt inmiddels uitgedoofd.