Drama! B&B Vol Liefde-Timothy wéér in de clinch over geld en de reden is bizar
Nou Timothy… Daar hebben we dus wéér een rekening. En dit keer gaat het niet om een hotel, huurhuis of luxe vakantie. Nee. Aardappelen. Een Nederlandse aardappelteler beweert dat B&B Vol Liefde-Timothy hem nog zo’n 2500 euro moet betalen. Timothy zelf zegt: Ho even. Volgens hem gaat het helemaal niet om 2500 euro. Het bedrag dat nog openstaat? Maximaal 420 euro. Ehh… Iemand heeft hier duidelijk een héél andere rekenmachine.
Van B&B-romance naar aardappelruzie
Het contrast kan bijna niet groter. Een week geleden zat Timothy tijdens de reünie nog stralend naast Michaël. De twee bevestigden eindelijk dat ze samen zijn, er vloeiden vreugdetranen en Timothy vertelde zelfs dat hij dankzij Michaël een gevoel had leren kennen dat nieuw voor hem was: iemand missen.
Fast forward naar nu en we hebben het ineens over incassobureaus, facturen en een partij Agria-aardappelen. Realityland blijft bijzonder.
De teler wil 2500 euro zien
Timothy gebruikt de aardappelen voor zijn frietbedrijf op Ibiza. Volgens de Nederlandse teler verliep de samenwerking aanvankelijk gewoon goed. De betalingen kwamen binnen. Geen probleem. Tot de laatste twee leveringen. Daar zou volgens de leverancier nog geld van openstaan. Hij zegt meerdere keren geprobeerd te hebben contact te krijgen en zelfs incassobureaus te hebben ingeschakeld. Het bedrag dat hij nog van Timothy zegt te krijgen? Ongeveer 2500 euro. Best een aardige zak friet. Maar dan komt Timothy met zijn kant.
B&B Vol Liefde-Timothy komt met zijn kant van het verhaal
B&B Vol Liefde-Timothy ontkent namelijk niet dat er nog geld betaald moet worden. Maar over de hoogte van het bedrag zijn de twee het totaal niet eens. “Het gaat om een bedrag tussen de 380 en 420 euro”, zegt Timothy tegenover Privé. Van 2500 naar maximaal 420 euro. Dat is niet bepaald een klein afrondingsverschilletje.
Volgens Timothy ontstond de discussie doordat de prijs per kilo aardappelen verhoogd zou zijn zonder dat hij daarvan vooraf op de hoogte was. Hij zegt het bedrag dat volgens hém nog openstaat uiteindelijk wel te willen betalen. Maar verder zakendoen op deze manier? Daar heeft hij weinig trek meer in.
Lees hier ook: Plot twist! Zo zit het nu tussen B&B Vol Liefde-Timothy en Michael
En toen werd de toon ineens grimmig
Tot zover zou je nog kunnen denken: zakelijk meningsverschil, factuur uitzoeken en klaar. Nou… Niet helemaal. Privé heeft berichten tussen Timothy en de aardappelteler ingezien en daarin loopt de toon volgens Shownieuws behoorlijk op. Zo zou de teler hebben geschreven: “Ik weet nu waar je woont.” En daarna: “Ik dreig niet, ik beloof je alleen.”
Oei. Dat escaleerde snel. De aardappelteler bevestigt volgens Shownieuws dat hij die berichten heeft gestuurd, maar zegt dat daar eerdere berichten van B&B Vol Liefde-Timothy aan voorafgingen.
Wat daar precies in stond, wordt niet volledig openbaar gemaakt.
Maar wacht… er waren al meer geldkwesties
En hier wordt het voor B&B Vol Liefde-Timothy natuurlijk extra pijnlijk. Dit is namelijk niet de eerste keer dat zijn naam aan een conflict over geld wordt gekoppeld. Volgens Shownieuws werd Timothy eerder door een rechtbank op Ibiza veroordeeld tot het betalen van ongeveer 10.000 euro aan een voormalige verhuurder. Daarnaast moest hij eerder ruim 13.000 euro betalen aan het Amstel Hotel vanwege een onbetaalde rekening. En nu ligt er dus opnieuw een financieel conflict op tafel. Over aardappelen. Je kunt het bijna niet bedenken.