AI! Mama Monique wil Denise absoluut niet in haar buurt: “Ga ergens anders wonen!”

Media door Janine

Oké, dit zag niemand aankomen… of misschien eigenlijk ook weer wel. De Hansler-soap krijgt namelijk een gloednieuw hoofdstuk en dit keer speelt het zich af onder de Spaanse zon. Denise heeft namelijk besloten haar leven opnieuw op te bouwen in Spanje. Klinkt als een frisse start, maar niet iedereen staat te springen van enthousiasme. Sterker nog: mama Monique Hansler is er totaal niet blij mee en steekt dat bepaald niet onder stoelen of banken. Deze week liet Denise weten dat ze opnieuw richting Zuid-Europa vertrekt. Niet voor een romantische comeback met haar ex-familie, maar puur om haar eigen pad te volgen. En hoewel je misschien zou verwachten dat er na alles wat er is gebeurd een beetje rust is ontstaan, lijkt het tegenovergestelde waar.

Mama Monique spreekt zich uit

Denise kiest er namelijk voor om zich te vestigen aan de Spaanse kust. Toevallig, of juist niet, is dat precies de regio waar mama Monique en haar familie ook regelmatig verblijven. En laat Monique daar nu juist flink wat moeite mee hebben.

Ze windt er geen doekjes om en zegt:“Wij wonen nu natuurlijk deels in Spanje, en nu komt zij daar ook wonen. Dan denk ik: waarom daar? Ga ergens anders wonen. Ze doet zichzelf alleen maar pijn daarmee, want ja… langs die kustlijn kom je elkaar uiteindelijk vast een keer tegen.”

Au. Dat is er eentje die binnenkomt. Het klinkt alsof mama Monique vooral bang is dat oude emoties opnieuw worden opgerakeld. En eerlijk: Spanje klinkt misschien groot en zonnig, maar als je langs dezelfde kustlijn woont, is de kans best aanwezig dat je elkaar ooit tegenkomt bij een beachclub, restaurant of supermarkt.

Lees hier meer: Monique Hansler haalt uit deze man: "Hij moet zelf naar de psycholoog!"

Denise kiest duidelijk voor haar eigen weg

Ondanks de duidelijke mening van mama Monique lijkt Denise zich daar weinig van aan te trekken. Ze heeft namelijk haar koffers al gepakt en haar plannen staan vast. Tijdens een gesprek met Shownieuws vertelde ze dat ze vooral focust op haar eigen geluk en toekomst.

“Dan maar zelfstandig en dat lukt me ook aardig goed.”

En dat klinkt alsof ze vastberaden is om haar leven opnieuw vorm te geven. Geen drama, geen terugkijken, maar vooruit. Volgens Denise heeft ze inmiddels zelfs al ‘een prachtig huisje’ gevonden dat dient als tijdelijke uitvalsbasis. Vanuit daar wil ze rustig verder bouwen aan haar nieuwe leven in Spanje.

Verhuizen met een plan

Denise heeft het duidelijk serieus aangepakt. Ze schakelde een Nederlands verhuisbedrijf in om al haar spullen naar Spanje te krijgen. Geen impulsieve sprong dus, maar een stap waar ze goed over heeft nagedacht. Alles gebeurt volgens haar in fases, zodat ze rustig kan wennen aan haar nieuwe omgeving.

Haar uiteindelijke doel? Settelen in Moraira. Voor wie dat niet kent: dat is zo’n plek waar je spontaan zin krijgt om je telefoon op vliegtuigstand te zetten en alleen nog maar te genieten van zon, zee en tapas. Het staat bekend als een charmant kustplaatsje met relaxte sfeer en prachtige stranden. Snap je ergens ook wel dat Denise daar een nieuwe start wil maken.

Spanningen blijven voelbaar

Toch blijft de situatie gevoelig. Het is duidelijk dat er nog altijd spanning hangt tussen Denise en de familie Hansler. En hoewel Denise vooral vooruit lijkt te willen kijken, laat de reactie van mama Monique zien dat het verleden nog niet helemaal is afgesloten.

De grote vraag is natuurlijk: wat gebeurt er als ze elkaar daadwerkelijk tegenkomen? Wordt het een ongemakkelijke stilte, een onverwachte confrontatie of misschien, wie weet, ooit een moment van rust?

Eén ding is zeker: deze Spaanse verhuisactie zorgt voorlopig nog voor genoeg gespreksstof.