Baby news! Helene Fischer (41) verwelkomt tweede kindje

Media door Janine

Schlagerkoningin Helene Fischer (41) heeft groot nieuws gedeeld: ze is opnieuw mama geworden! In een superlief handgeschreven briefje op Instagram vertelde de Duitse zangeres maandag dat haar dochter er een zusje bij heeft. “Onze dochter heeft een zusje gekregen”, schreef Helene. Smelt.

Bewust tijd voor haar gezin

Helene verklapt in de brief dat ze de afgelopen maanden heel bewust in alle rust wilde genieten van deze bijzondere tijd met haar gezin. En haar fans? Die gaven haar precies die ruimte. “Dank jullie wel dat jullie mij die rust en die ruimte hebben gegeven. Ik weet dat enorm te waarderen.” Hoe lief is dat.

Met haar partner Thomas Seitel kreeg ze in 2021 al haar eerste kindje. Nu dus nummer twee, opnieuw een meisje. Details over de geboortedatum houdt ze privé, helemaal in lijn met hoe ze altijd haar family life een beetje afschermt.

Lees hier ook: Hello baby! Tweede kindje op komst voor Rianne Meijer & Roy

Kinderliedjes als hartproject

Maar Helene zou Helene niet zijn als ze ook meteen iets muzikaals te melden had. Zo onthulde ze dat er in 2025 een tweede album met kinderliedjes verschijnt. Jep, naast schlagerqueen is ze dus ook kidsfavorite. Haar eerste kinderalbum leverde gemengde reacties op, maar inmiddels zingen talloze ouders en grootouders die nummers mee.

“Voor mij persoonlijk zijn deze kinderliedjes echt een hartproject.” En eerlijk: hoe cute is het dat ze dit deelt op het moment dat ze zelf net weer mama is geworden?

Ook 'grote hits' onderweg

En voor iedereen die nu denkt dat Helene alleen nog maar kinderliedjes gaat maken: no worries. In haar brief schrijft ze dat ze op dit moment keihard zoekt naar songs die echt bij haar passen. Ze belooft muziek die ontroert, raakt en verhalen vertelt die fans samen kunnen beleven.

“Maak je geen zorgen, natuurlijk zullen er ook nieuwe nummers komen die jullie meenemen, ontroeren en misschien zelfs jullie eigen verhalen vertellen.”

Stadiontour = giga party

En dan nog een BOMMETJE van een aankondiging: in 2026 staat een gigantische stadiontour gepland. Ze viert dan 20 jaar Helene Fischer met shows in Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland én Nederland.

Ze belooft een spektakel vol emotie: “We vieren 20 jaar Helene Fischer, met de mooiste, emotioneelste en krachtigste songs uit deze tijd. Ik beloof jullie: het wordt een gigantisch feest met kippenvelmomenten.”

Dus ja, zet die glittertop en party vibes maar alvast klaar.

Even geen Helene Fischer tv-show

Wat fans misschien een beetje gaat teleurstellen: in 2025 komt er géén Helene Fischer Show op tv. “Het viel me zwaar om dit te moeten besluiten, maar ik heb alle energie nodig om me voor te bereiden op de tour.” Helene Fischer  benadrukt dat zo’n megashow alleen met 100% focus, passie en concentratie lukt.