Spotted! B&B Vol Liefde Jean Paul is in Nederland, maar wie is die dame naast hem?

Media door Janine

Het wordt steeds spannender rondom onze favoriete B&B-houders, want de komende weken gaan we eindelijk zien hoe het allemaal afloopt bij B&B Vol Liefde. En terwijl wij nog aftellen naar de reünie, zorgde Jean Paul alvast voor wat opschudding. Want ja hoor, de B&B-houder werd deze week zomaar gespot tijdens een groot event in Nederland. En guess what: hij was niet alleen…

B&B Vol Liefde Jean Paul bij het Prinsengrachtconcert

Tijdens de registratie van het jaarlijkse Prinsengrachtconcert op NPO2 viel kijkers opeens iets héél herkenbaars op. Daar, midden in het publiek, zat niemand minder dan Jean Paul. Zonder zonnebril deze keer (dat alleen al is breaking news), maar wel in zijn inmiddels iconische kleurrijke overhemd.

En hoewel het concert zelf prachtig was, gingen de gesprekken op social media al snel over maar één ding: “Wacht even, zagen we daar nou Jean Paul?!”

Jean Paul

 

Lees hier ook: Mysterieuze brief uit Spanje onthult details over B&B Vol Liefde Jean-Paul: “Geen vrouw te bekennen”

 

De grote vraag: met wie zat hij daar?

Want één ding is duidelijk: De B&B eigenaar zat niet alleen te genieten van de muziek. Naast hem zat namelijk een dame die bij veel kijkers de wenkbrauwen deed fronsen. Wie is zij? Is dit de grote liefde waar Jean Paul tijdens de opnames zo naar verlangde? Of zou hij misschien na de camera’s toch nog iemand hebben leren kennen?

Dat hij gezellig en ontspannen oogde, viel in ieder geval meteen op. Maar toch… het is die mysterieuze plus-one die nu alle aandacht krijgt.

Niet toevallig in Nederland

Het kan natuurlijk geen toeval zijn dat Jean Paul juist nu in Nederland is. Want: volgende week worden de opnames van de grote B&B Vol Liefde-reünie gemaakt. Op woensdag 27 augustus komt de cast samen om terug te blikken en te onthullen hoe het iedereen is vergaan. En die uitzending zien we zelf op donderdag 11 september.

Dat betekent dus dat meerdere deelnemers al in Nederland rondlopen. Zo werd Petra ook al gespot tijdens een boottochtje door de grachten.

Nieuwe liefde of gewoon een vriendin?

Fans vragen zich massaal af of dit het bewijs is dat de B&B eigenaar de liefde heeft gevonden. Tijdens zijn deelname aan B&B Vol Liefde zagen we hem zoeken naar iemand die zijn luxe levensstijl kon bijbenen. Zou het kunnen dat het toch is gelukt? Of is dit misschien een goede vriendin die hem vergezelde naar het concert?

Zeker weten doen we het (nog) niet. En je kent het programma: de spannendste onthullingen bewaren ze natuurlijk voor de reünie. Maar één ding is duidelijk: Jean Paul weet als geen ander hoe hij voor reuring moet zorgen. Zelfs in zijn vrije tijd.