Aha! Dit is waarom Susanne zelf haar koffers pakte bij Jean-Paul in B&B Vol Liefde

Oké, laten we eerlijk zijn: soms weet je gewoon na één blik, één opmerking of één oesterfeest dat iemand not your vibe is. En precies dat gebeurde bij Susanne in B&B Vol Liefde. Haar avontuur in Spanje was van ultrakorte duur en woensdagavond zagen we hoe ze zonder pardon haar koffers pakte. Say what?! In gesprek met RTL Boulevard Summernight deelt Susanne nu zelf wat haar triggerde. Spoiler: het heeft alles te maken met intuïtie, ongemak en... Renate.
Geforceerde gevoelens in B&B Vol Liefde
Susanne kwam vol verwachting aan bij Jean-Paul, maar al binnen 24 uur voelde het niet goed. En dat had alles te maken met het oesterfeest waar ze ineens in werd gegooid. “Dat ik meteen in het feestgedruis kwam, dat was voor mij wel heftig. Ook omdat ik daar net aangekomen was. Dat heb ik niet zo goed getrokken. Het werd een beetje geforceerd, het voelde voor mij geforceerd."
Ai. En als iets al geforceerd voelt op dag één, dan weet je vaak al genoeg. Susanne voelde het in haar hele systeem: dit zou ‘m niet worden. En in plaats van te blijven plakken om beleefdheid (of camera’s), koos ze voor zichzelf.
Susanne had geen hoop
Susanne legt haar keuze helder en zonder poespas uit: “De hoofdreden voor mij om zelf weg te gaan, is dat ik niet echt het idee had dat er iets uit zou komen.” En eerlijk? We staan voor een vrouw die haar intuïtie volgt. Geen tijd te verspillen aan halve klikjes of twijfelachtige sferen.
Lees hier ook: Say What?! In deze Nederlandse film heeft B&B Vol Liefde Jean-Paul geacteerd
Had Jean-Paul zijn keuze al gemaakt?
Hoewel Jean-Paul Susanne met open armen ontving, kreeg ze al snel het gevoel dat zijn hart ergens anders lag. Of in elk geval zijn aandacht. “Ik had het idee dat hij met Renate een betere klik had en dat hij niet zelf de keuze ging maken. Dus ik dacht: Misschien is het beter als ik zelf maar ga.”
Oef. Dus in plaats van te wachten tot Jean-Paul haar misschien zou ‘uitselecteren’, nam Susanne zelf de regie. En dat verdient een slow clap. Want: waarom zou je blijven hangen als je voelt dat je tweede keus bent?
Hoe gaat het nu met Susanne?
Terug in Nederland is Susanne weer helemaal op haar plek. De liefde heeft ze nog niet gevonden, maar dat lijkt haar niet te deren.
Lees hier ook: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde reageert op geruchten over zijn B&B in Spanje