Karin krijgt geen vlinders terug van Dick en haar reactie in B&B Vol Liefde is zo pijnlijk

Je kent het wel: het voelt goed, je hebt een klik en denkt dat jullie op dezelfde golflengte zitten. Maar dan hoor je opeens dat de ander twijfelt, aan jou, aan de klik, aan alles. Precies dat overkomt Karin in B&B Vol Liefde. Terwijl ze het fijn heeft met Dick in Suriname en er een gezellige sfeer hangt, laat hij weten dat hij niet zeker weet of er sprake is van een romantische connectie. En dat komt bij haar behoorlijk binnen.
B&B Vol Liefde Dick & Karin
Vanaf het eerste moment klikt het tussen Dick en Karin. Ze lachen samen, maken wandelingen, en het voelt gewoon… goed. Maar dan dropt Dick een twijfelbommetje: “Wat voor spark is er? Is het gewoon gezellig en zit er meer in, of niet?”, vraagt hij zich af. Oef. Tijdens een wandeling gooit hij het eerlijk op tafel: hij voelt die romantische klik nog niet. Hij legt uit dat hij meestal direct weet of iemand 'het' is. Karin denkt daar anders over. Voor haar hoeft het niet allemaal meteen fireworks te zijn: “Zoiets moet zich wel ontwikkelen. In één dag lukt je dat nog niet.” En eerlijk? Daar heeft ze gewoon een punt. Want liefde mag ook groeien, right?
Eerlijkheid duurt het langst
Karin is open en kwetsbaar, en dat siert haar. Ze vraagt Dick om eerlijkheid: “Ik zou het wel fijn vinden dat als je denkt: hier ga ik niks in vinden voor de lange termijn, dat je dan wel eerlijk bent.” Dick stelt haar deels gerust: “Ik heb nog geen knopen doorgehakt, maar ik zal wel eerlijk zijn als ik het weet.” Maar intussen begint bij Karin toch de onzekerheid te knagen.
Team Karin
Na het gesprek merkt ze dat ze in de knoop zit met haar gevoel. “Ik weet niet wat ik ervan moet vinden of voelen. Of zelf moet zeggen: ik ga,” vertelt ze. Dick blijft ook twijfelen: “Op dit moment zit ik een beetje in een twijfelgevalletje. Of dat dan nog gaat komen of niet.”
Zodra ze terug zijn van hun wandeling, zoeken ze allebei steun bij vrienden. Dick legt zijn gevoel neer bij zijn bestie Lieke: “Ze is avontuurlijk, mooi, leuk en sociaal. Toch is het nog niet ‘aan’... Ik heb nog niks besloten, maar het voelt wel alsof dat er nu aan zit te komen.” Lieke adviseert hem gelukkig om geen overhaaste beslissing te nemen en er gewoon nog een nachtje over te slapen.
Karin is all in her feelings
Karin belt haar vriendin om alles te delen. Ze is onzeker geworden en vertelt: “Ik ben een heel erge piekeraar. Ik merk dan wel dat ik daar onzeker van word. Ik vraag me dan af of ik het wel goed doe.”
En dan gebeurt het: ze barst in tranen uit aan de telefoon. Haar vriendin probeert haar te kalmeren en zegt precies wat Karin nodig heeft: dat ze trots op haar is en dat ze goed genoeg is, precies zoals ze is. “Voor mij voelt het goed, en ik weet dat een romantische klik moet groeien.”, vertelt Karin.
Give love a chance
Hoe dit afloopt tussen Dick en Karin? Nog even afwachten. Maar één ding is zeker: Karin verdient een man die 100% voor haar gaat. En Dick? Die mag nu toch echt gaan voelen of hij het avontuur met haar aandurft of niet. Wij zitten in ieder geval met tissues en popcorn klaar voor de volgende aflevering.