Jennifer Aniston zou al zes maanden in verwachting zijn van haar eerste kindje. En al zagen we tijdens de Golden Globes nog geen buik, ook Jennifers aartsrivale Angelina Jolie schijnt drie maanden zwanger te zijn! 
 
Volgens het Britse blad Look zou Jennifer vorige week gespot zijn met een dikke babybuik, die ze probeerde te verhullen onder een wijde jas. Volgens een bron wil Jennifer haar zwangerschap nog even geheim houden, al zou ze er wel dolgelukkig mee zijn. 
 
Jennifer is al een jaar gelukkig met Justin Theroux, met wie zij zich al snel ging settelen. Geruchten over een eventuele baby kwamen dan ook al snel de wereld in. Nu de actrice recentelijk is gestopt met roken, bevestigt dit de zwangerschapsgeruchten alleen maar. 
 
Maar gelukkig babynieuws is er niet alleen voor Jennifer Aniston, ook het Jolie-Pitt gezin verwacht er weer een kersverse spruit bij! Een bron vertelde aan OK magazine dat Angelina Jolie al drie maanden zwanger is en dit aan een select clubje vrienden en familie heeft verteld. 
 
Een andere bron bevestigt dit: “Ze geniet van elk moment. Ze is wel misselijk in de ochtend, maar ze zegt dat dat het allemaal waard is.” Zelf gaf de actrice de laatste tijd ook al een paar hints. Zo zei Angelina niet zo lang geleden bijvoorbeeld dat ze zomaar weer zwanger zou kunnen worden. Angelina Jolie en Brad Pitt hebben nu zes kinderen, waarvan er drie zijn geadopteerd.

Fijn babynieuws in showbizzland dus! Naar wiens baby'tje ben jij het meest benieuwd?